Bílá patrová postel Bront

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená... více informací »
Bílá patrová postel Bront
9 950 Kč
Více informací »
Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená...

Krásná patrová postel pro děti Bront v podobě domečku. Každé lůžko má spací plochu o velikosti 90 x 200 cm. Postel je vyrobená z masivního borovicového dřeva s viditelnou kresbou v bílém nátěru. Pro pohádkovější dojem doporučujeme přikoupit také závěs, který není součástí dodávky. výška po rošt spodní lůžko: 6,5 cm výška po rošt horní lůžko: 98,5 cm max. výška matrace horní lůžko: 16 cm nosnost 100 kg Dodáváme v demontu s rolovanými rošty bez matrací.

Barva bílá
Materiál Masiv
Tento oblíbený produkt Bílá patrová postel Bront lze nakoupit právě teď u nás zařazený v kategorii postele. Najděte si ještě ostatní produkty z této oblíbené sekce za super ceny! Přední výrobce FORLIVING s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další prověřené kousky značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Bílá patrová postel Bront s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. snadno získáte u nás skutečně výhodně. Aktuálně v akci za 9 950 Kč.