Botník LIMA ST-2,

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a... více informací »
Botník LIMA ST-2
1 665 Kč
Více informací »
Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a...

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a boty uložit do vnitřního prostoru, který rozděluje polička na 2 stejné prostory. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty. Rozměry: – šířka 70 cm – hloubka 32 cm – výška 45 cm

Materiál Lamino-Látka
Dekor dub sonoma Tento kvalitní produkt je k získání zrovna tady u nás v kategorii botníky. Získejte oblíbené produkty z této známé kategorie za báječnou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Nejprodávanější kus Botník LIMA ST-2, od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě se slevou. Nabídka již od 1 665 Kč.