Botník LIMA ST-2, /

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a... více informací »
Botník LIMA ST-2
1 665 Kč
Více informací »
Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a...

Výklopný botník LIMA ST-2 nabízíme z lamina v kombinaci s lakovaným laminem s ABS hranami. Na botník se můžete pohodlně posadit a boty uložit do vnitřního prostoru, který rozděluje polička na 2 stejné prostory. Dodáváme v demontu v dezénu dub sonoma / bílá. Kombinujte nejvhodněji s dalšími prvky kolekce LIMA, viz související produkty.

Barva bílá
Materiál Lamino-Látka
Tento neodolatelný produkt máte možnost získat ještě tu na stránkách ve známé kategorii botníky! Pořiďte si nové produkty z naší rubriky za rozumné peníze! Věhlasná značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě dodává prvotřídní produkty Přesvědčte se sami.

Kvalitní a žádaný kus Botník LIMA ST-2, / od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte tady teď za akční cenu! Právě teď jen za 1 665 Kč.