Boxspring postel Aning x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Aning x200
19 890 Kč
Více informací »
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Lůžko Aning je vyhotoveno v šedé látce s vysokým čelem, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Aning nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Tatum – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Barva šedá
Materiál Látka
Super produkt Boxspring postel Aning x200, seženete lehce tu umístěný v kategorii postele. Získejte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. poskytuje vynikající zboží To není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Boxspring postel Aning x200, pocházející od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde teď právě se slevou. Akční cena od 19 890 Kč.