Boxspring postel Paen x200,

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Paen x200
22 190 Kč
Více informací »
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Ten je vyroben z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Elegantní postel Paen provedená v béžové látce Mono s dekorativním prošíváním vysokého čela úžasně ozvláštní a rozzáří vaši ložnici. Do úložného prostoru pod každou půlkou lůžka můžete uschovat všechny potřebné věci a lůžkoviny a mít je tak stále po ruce. Dodáváme včetně matrací i Topperu 5 cm v demontu. Postel Paen nabízíme také v rozměru 180 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů. Upozorňujeme, že cena se v tomto případě navýší.

Materiál Látka
Šířka 160
Vysoce kvalitní výrobek máte možnost najít již dnes tady u nás zařazený v sekci postele! Nyní pořídíte unikátní výrobky z této kategorie za příznivou cenu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky poskytuje top sortiment.

Výjimečný výrobek Boxspring postel Paen x200, od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat na našich stránkách teď za výprodejovou cenu. Ceny již od 22 190 Kč.