Boxspring postel Venering x200, krémová

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu... více informací »
Boxspring postel Venering x200
25 890 Kč
Více informací »
Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl - právě tento díl určuje název typu...

Postele boxspring se od těch klasických liší svým složením. Základem je spodní díl – právě tento díl určuje název typu postele – boxspring. Spodní část je vyrobena z masivního rámu a je zároveň ortopedickým podkladem pro matraci. Přední výhodou je však jejich výška – díky zvýšení postelí se do nich snáze ulehá i vstává. Přes matrace je ještě navíc tzv. Topper, což je vrchní slabší matrace, která slouží jako ochrana matrací spodních a prodlužuje tak jejich životnost. Krásné lůžko Venering je vyhotoveno v látce krémové barvy a doplněno o dekorativně prošívané vysoké čelo, které tak celé posteli dodává na eleganci. Všechny potřebné věci a lůžkoviny snadno a lehce uschováte v úložném prostoru, který je přístupný ze stran postele. Postel dodáváme včetně matrací i Topperu 5cm v demontu. Postel Venering nabízíme také v rozměru 160 x 200 – viz související produkty níže. Možnost objednat v dalších barevných provedeních látky Mono – pro více informací nás kontaktujte. Dodací lhůta individuální objednávky je 6-8 týdnů.

Barva krémová-Béžová
Materiál LátkaČasto hledaný produkt Boxspring postel Venering x200, krémová získáte bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii postele! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky za parádní cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký. Mrkněte na více skvělých kousků od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Boxspring postel Venering x200, krémová od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete získat zrovna za akční cenu! Cena již od 25 890 Kč.