Čokoládový sedací vak BeanBag Roller

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé... více informací »
Čokoládový sedací vak BeanBag Roller
1 099 Kč
Více informací »
Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé...

Sedací vak Roller je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak ve tvaru válce slouží jako sedátko či podložka pod nohy pro malé děti i dospělé. Vak je vyroben z odolného a lehce omyvatelného nylonového materiálu se speciálním antialergickým povrchem. Sedací vak si tak klidně můžete vzít ven na zahradu či terasu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Parametry: Materiál: nylon se speciálním antialergickým povrchem Rozměry: délka 40 cm x šířka 40 cm x výška 50 cm Barva: čokoládová Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – voděodolný a omyvatelný povrch – snadná údržba pomocí vlhké houby Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.

Materiál Látka
Barva čokoládová-Hnědá
Zlevněný výrobek Čokoládový sedací vak BeanBag Roller jde sehnat nyní tu umístěný v kategorii sedací vaky. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Významná značka FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. A to ještě není vše.

Akční výrobek Čokoládový sedací vak BeanBag Roller originál od výrobce FORLIVING s.r.o. získáte u nás teď skutečně výhodně! Akční cena 1 099 Kč.