Designové křeslo AMORINITO tmavě modrá

Designové křeslo Amorinito nabízíme ve tmavě modré sametové látce. Křeslo v glamour stylu skvěle zapadne do elegantního prostoru... více informací »
Designové křeslo AMORINITO tmavě modrá
5 877 Kč
Více informací »
Designové křeslo Amorinito nabízíme ve tmavě modré sametové látce. Křeslo v glamour stylu skvěle zapadne do elegantního prostoru...

Designové křeslo Amorinito nabízíme ve tmavě modré sametové látce. Křeslo v glamour stylu skvěle zapadne do elegantního prostoru obývacího pokoje – upoutá oči fanoušků nadčasových řešení. Mírně tvarované opěradlo se perfektně hodí k měkkému a bohatě polstrovanému sedáku, který zajišťuje skvělý komfort. Elegantní křeslo spočívá na kónických kovových nohách z vysoce kvalitní chromované oceli ve zlaté barvě. Nohy jsou zakončeny malými nožičkami, které nejen zvyšují stabilitu, ale také zabraňují poškrábání povrchu podlahy.

Max. nosnost 120 kg
Barva tmavě modrá-Modrá
Kvalitní a oblíbený produkt Designové křeslo AMORINITO tmavě modrá dostanete právě teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii křesla. Nyní získáte zlevněné kousky z této rubriky v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kousky od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka FORLIVING s.r.o. pro vás připravuje vynikající zboží.

Vysoce kvalitní kousek Designové křeslo AMORINITO tmavě modrá od známé značky FORLIVING s.r.o. máte možnost dostat zde teď opravdu výhodně! Výhodně za 5 877 Kč.