Dětská postel DP 002 ,

Dětská postel DP 002 s povrchovou úpravou netransparentní růžový lak. Ložná plocha postele je 90x200 cm, výška ložné plochy 30... více informací »
Dětská postel DP 002
Dětská postel DP 002 s povrchovou úpravou netransparentní růžový lak. Ložná plocha postele je 90x200 cm, výška ložné plochy 30...

Dětská postel DP 002 s povrchovou úpravou netransparentní růžový lak. Ložná plocha postele je 90×200 cm, výška ložné plochy 30 cm. Postel dodáváme vč. laťového roštu, ale bez matrace. Maximální výška matrace 12 cm. Samostatně si můžete doobjednat úložný prostor v podobě 2 zásuvek, viz související produkty. Nosnost lůžka 120 kg. Dřevěnou postel vám dovezeme v demontu. Vysoce stabilní postel je vyrobena z masivu borovice o šířce 2,6 cm. Hrany jsou zaobleny z bezpečnostního hlediska. Veškerý materiál je ekologický a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti. Dětskou postel se zábranou nabízíme v řadě rozměrů a v mnoha povrchových úpravách. Pro aktuální nabídku a cenu nás neváhejte kontaktovat. Atesty: Veškeré atesty splňují požadavky EU (PN-EN 747 – 1 : 2007, PN-EN 747 – 2 : 2007). Použité barvy – AKRYCOL COLORLAK – na dětský nábytek, nábytek v bílé barvě může žloutnout (přírodní proces).

Rozměr postele/matrace 90×200 cm
Šířka 99 Hodně žádaný produkt můžete získat v pohodě tu na webu v populární kategorii postele. Získejte ostatní produkty z této oblíbené rubriky snadno online. Populární dodavatel FORLIVING s.r.o. vám představuje vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Dětská postel DP 002 , od známého výrobce FORLIVING s.r.o. najdete na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 7 440 Kč.