Čevan katalog nábytku

Dětská srdíčková postel JULIE se šuplíkem – bílá 180×80 cm

Ve slevě produkt Dětská srdíčková postel JULIE se šuplíkem - bílá 180x80 cm od společnosti Biano jednoduše můžete pořídit zrovna za outletovou cenu. Výhodně teď u nás za 6 299 Kč.
Dětská srdíčková postel JULIE se šuplíkem
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
6 299

Druh postele Jednolůžková
Barva Bílá
Velikost postele 180×80
Vzor určený pro holku
Výrobce MAXMAX
Dostupnost Skladem

Dětská srdíčková postel JULIE se šuplíkem – bílá 180×80 cm
Hledáte překrásnou dívčí postel, která se stane dominantou každého holčičího pokoje? 
Nabízíme vám nadčasovou kolekci postelí JULIE, vyznačující se vysokou kvalitou za nejlepší cenu. Postele JULIE jsou určené do holčičích pokojů. Na první pohled zaujmou vyřezávaná srdíčka na čelech postele. Jednoduchý a zároveň moderní design přivedou dívčí pokoj k dokonalosti. Postele jsou také oblíbené díky snadné montáži a přitom nabízí pevnou konstrukci s vysokou stabilitou. Při montáži si můžete zvolit, zda bude šuplík a odnímatelná zábrana na pravé či levé straně postele. Precizní zpracování a kvalita použitých materiálů zajišťuje, že každá dětská postel z kolekce JULIE je velmi odolná a kvalitní. Postele JULIE nabízí mnoho využití. Děti si můžou na posteli hrát, číst nebo si jen zkrátka oblíbí komfortní spánek. Vaše malá princezna si tuto postel jistě zamiluje!
K posteli JULIE od nás dostanete lamelový rošt z masivního dřeva, odnímatelnou zábranu i prostorný šuplík na kolečkách ZDARMA!
Tuto dětskou postel nabízíme v oblíbeném bílém provedení. V naší kompletní nabídce můžete zakoupit postele JULIE s růžovými nebo šedými čely i v jiných rozměrech (140×80 cm nebo 160×80 cm).
Dětská srdíčková postel je vyrobena z vysoce kvalitních MDF desek o tloušťce 1,8 cm s ochranným gumovým lemováním, které chrání před vniknutím vlhkosti i fyzickým poškozením. Gumové lemování drží bez použití lepidla. Okraje postýlky jsou zaobleny a nenaleznete na ní ostré hrany, což zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte před úrazem. 
Ochranné zábrany na bocích postele maximálně chrání dítě před pádem z postele během spánku. Odnímatelná zábrana je univerzální – lze dle potřeby jednoduše dát na pravou i levou stranu postele. 
Jistě oceníte kvalitně zpracovaný dřevěný šuplík pod postel JULIE, který poslouží jako skvělý doplněk pro uložení věcí všeho druhu. Tento úložný prostor je na kolečkách a tím je zajištěna jeho snadná manipulace. Šuplík je uvnitř rozdělen příčkou na dvě poloviny, proto není vhodný jako přistýlka. Díky rozdělení šuplíku budete mít snadnější organizaci uložených věcí. 
Obsah balení:

Kvalitní MDF desky pro montáž postele 
Pružný lamelový rošt FLEX 
Prostorný šuplík na kolečkách – dodáváno v demontu
Odnímatelná ochranná zábrana
Spojovací materiál

Parametry postele:

Délka: 184 cm
Šířka: 90 cm
Výška čela: 65 cm
Tloušťka MDF desek: 1,8 cm
Ložná plocha (d x š): 180×80 cm

Dlouhé desky postele jsou ve spodní části spojeny nábytkářskou spojkou, která zajišťuje lepší stabilitu postele. 
Parametry šuplíku:

Délka: 180 cm
Hloubka: 60 cm
Výška čela: 17 cm
Výška postranních desek: 11 cm

Parametry odnímatelné zábrany:

Délka: 100 cm
Celková výška zábrany: 32 cm
Výška od boční desky postele: 20 cm
Výška desky ochranné zábrany bez bočních příček: 10 cm

Parametry lamelového roštu: 

Masivní dřevo s lepenou vrstvou 
Šířka lamelové desky: 4 cm
Tloušťka: 0,8 cm
Vzdálenost mezi latěmi: 7 cm

Počet lamel se liší v závislosti na rozměru postele. Lamely jsou tvarované do oblouku, což zvyšuje pohodlí při spánku. Lamelové desky jsou spojeny vysoce pe