Dětská židle Andy zeleno-šedá

Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5... více informací »
Dětská židle Andy zeleno-šedá
2 375 Kč
Více informací »
Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5...

Dětská otočná židle Andy je potažená kombinací tkaniny a síťoviny a její stabilita je zaručena klasickou kovovou základnou s 5 kolečky. Křeslo využívá mechanismu TILT, který umožňuje díky plynovému zvedáku snadnou regulaci výšky sedáku. Pomocí šroubu pod sedákem je možné nastavit volné houpání nebo blokaci vertikální polohy během práce. Židle se dodává v barevném provedení zeleno-šedá. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka 56 cm – hloubka 41 cm – výška 87-95 cm – výška sedáku 42-50 cm

Barva šedá-zelená
Rostoucí ne Tento levný výrobek Dětská židle Andy zeleno-šedá seženete nyní tu na stránkách ve známé sekci kancelářské židle! Nyní koupíte podobné produkty z této kategorie za výborné peníze.

Unikátní produkt Dětská židle Andy zeleno-šedá originál od výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde nyní ve slevě! V akci od 2 375 Kč.