Dětská židle Dingo

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5... více informací »
Dětská židle Dingo
1 157 Kč
Více informací »
Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5...

Dětská otočná židle Dingo s růžovým opěrákem ze síťoviny s ornamenty a růžovým sedákem. Židle má plastovou základnu a 5 plastových koleček. Židle lze výškově polohovat pomocí výkonného plynového pístu a pákového mechanismu Basic. Prodyšný opěrák ze síťoviny zaručuje příjemné sezení bez nadměrného pocení a díky svému tvarování i optimálně podpírá bedra. Sedák je čalouněný prodyšnou tkaninou, která také příznivě ovlivňuje pocení při sezení v parných dnech. Nosnost židle je do 80 kg. Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 41 cm – hloubka 56 cm – výška 86 – 98 cm – výška sedáku 43 – 55 cm

Materiál Plast-Látka
Rostoucí ne Tento vynikající produkt Dětská židle Dingo můžete získat právě tu na webu zařazený v rubrice kancelářské židle. Nyní najdete kvalitní produkty z této sekce za nejnižší cenu!

Unikátní a oblíbený produkt Dětská židle Dingo od známé společnosti FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte zrovna se slevou! Cena od 1 157 Kč.