Dětská židle Spiker

Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky,... více informací »
Dětská židle Spiker
1 645 Kč
Více informací »
Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky,...

Dětská otočná židle Spiker s bílým opěrákem ze síťoviny s barevnými motýlky a fialovým sedákem. Židle má područky, základnu a 5 koleček v černém plastu. Židle můžete výškově polohovat pomocí výkonného plynového pístu a pákového mechanismu Basic. Prodyšný opěrák ze síťoviny zaručuje příjemné sezení bez nadměrného pocení a díky svému tvarování i optimálně podpírá bedra. Sedák je čalouněný prodyšnou tkaninou, která také příznivě ovlivňuje pocení při sezení v parných dnech. Nosnost židle je do 100 kg. Dodáváme v demontu.

Barva fialová
Materiál Látka Výjimečný a žádaný produkt Dětská židle Spiker získáte v pohodě tady na webu v kategorii kancelářské židle! Získejte skvělé produkty z této populární rubriky za rozumné peníze. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě poskytuje kvalitní produkty. To není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem více skvělých kousků značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Dětská židle Spiker značky FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete najít zde nyní téměř zdarma! Akční cena již od 1 645 Kč.