Dětský sedací vak kráva Božka

​Dětský sedací vak kráva Božka je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří... více informací »
Dětský sedací vak kráva Božka
1 199 Kč
Více informací »
​Dětský sedací vak kráva Božka je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří...

​Dětský sedací vak kráva Božka je nová alternativa odpočinku a relaxace. Vak je vyroben z měkkého sametu. Náplň vaku tvoří malé polystyrenové kuličky vysoké hustoty, které výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. Dětský sedací vak je vhodný do dětského pokoje a pobaví každé malé dítě. Parametry: Materiál: měkký samet Rozměry: délka 60 cm x šířka 60 cm x výška 55 cm Barva: dle fota Náplň: polystyrenové kuličky (EPS) Vlastnosti: – design a kvalitní zpracování – dvojité prošití sedacího vaku – plnění je chráněno dvojitým zajištěním – náplň lze přidávat či odebírat – materiál hebký na dotek Čistění vaku: Potah není snímatelný a není určen k praní. Čištění provádíme pouze vlhkou houbou, v případě většího znečištění mýdlovou vodou, nebo roztokem z pracího prášku. Po použití mýdlové vody, očistěte vlhkou houbou zbytky mýdla, nebo prášku, tak aby nezůstaly na sedacím vaku fleky.


Oblíbený a akční výrobek Dětský sedací vak kráva Božka můžete dostat prostě tady u nás zařazený v rubrice sedací vaky. Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Dětský sedací vak kráva Božka od společnosti FORLIVING s.r.o. můžete získat tady nyní ve výprodejové akci! Nabídky od 1 199 Kč.