Čevan katalog nábytku

Digitální elektrická udírna AVENBERG PRESTIGE

Tento akční a ve slevě produkt Digitální elektrická udírna AVENBERG PRESTIGE od výrobce se skvělou pověstí Biano máte možnost najít právě dnes za super cenu! Momentálně v akci za 5 999 Kč.
Digitální elektrická udírna AVENBERG
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
5 999

Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1

S digitální elektrickou udírnou pro vás bude příprava křehkého, šťavnatého a lahodného masa hračkou. Připravíte ho snadno a kontrolu nad průběhem uzení můžete přenechat udírně. Její ovládání je jednoduché a přehledné. Design udírny je elegantní a kompaktní. Digitální elektrickou udírnu můžete zapojit kdekoliv v exteriéru s přístupem k elektrické zásuvce (230 V). Uvnitř udírny jsou zásobníky na vodu a na dřevěné chipsy. Z rozpálených chipsů stoupá kouř, který uzenému masu dodává delikátní vůni. Odpařující se voda udržuje maso zároveň šťavnaté. Uzení při nízkých teplotách je díky této udírně mnohem efektivnější, než kdy předtím.

Prosklenými dvířky můžete tu voňavou symfonii průběžně sledovat anebo se dál bavit s přáteli, věnovat se práci na zahradě či sledovat sportovní utkání. Udírna vám ukončení přípravy masa včas signalizuje. A nebojte, po skončení uzení udržuje maso ještě několik hodin teplé pro jeho postupnou konzumaci.
Parametry:
Napájení 230V, Příkon 650 W,
LED displej, Digitální ovládání,
Nastavení teploty 38-137°C,
Nastavení času 0-24 hodin,
Udící box na dřevěné čipsy,
4 udící rošty, Nádoba na vodu,
Zásobník na odkapávání tuku,
Velikost: 47x46x82 cm

Návod na montáž a správné používání v českém jazyce je součástí každého balení.
Záruka 2 roky.