Dodatečné dveře pro zahradní domky HighLine

Vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny pro zahradní domky HighLine. Dveře mají nerezové dveřní kování vč.... více informací »
Dodatečné dveře pro zahradní domky HighLine
16 899 Kč
Více informací »
Vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny pro zahradní domky HighLine. Dveře mají nerezové dveřní kování vč....

Vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny pro zahradní domky HighLine. Dveře mají nerezové dveřní kování vč. trojnásobné závory, tlakové plynové pružiny, panty, 2 držáky na nářadí a postranní plechy dveřních zarážek. Technická specifikace: – vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny HighLine – š80 x v185,5 cm – barva stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza nebo tmavě šedá metalíza – doraz dveří vpravo – dodáváme s nerezovým dveřním kováním vč. trojnásobné závory, tlakové plynové pružiny, pantů, 2 držáků na nářadí a postranních plechů dveřních zarážek

Materiál Kov
Hodně prodávaný produkt pořídíte nyní na webu v rubrice domky na nářadí. Připravili jsme oblíbené zboží ve zmíněné sekci z pohodlí domova! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro vás vyrábí prvotřídní výrobky. Udělejte si radost!

Tento akční a ve slevě produkt Dodatečné dveře pro zahradní domky HighLine od známé značky FORLIVING s.r.o. najdete tady nyní se slevou! Ceny již od 16 899 Kč.