Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1

Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany... více informací »
Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1
4 743 Kč
Více informací »
Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany...

Dvoudveřová dolní skříňka pod umyvadlo Rea Rest s horní a spodní deskou z lamina o síle 25mm. Korpus má sílu 16mm, hrany chrání ABS 0,5mm a 2mm. Koupelnová skříňka má 2 otevírací dvířka s integrovaným tlumením a uvnitř 2 poličky. Závěsnou skříňku nabízíme bez výřezu na umyvadlo, volba umyvadla je tedy jen a jen na vás. Koupelnový sektorový systém Rest slovenské výroby vybírejte z bohaté nabídky dezénů (viz varianty produktu). Dodáváme v demontu. Rozměry: – šířka 60 cm – hloubka 46 cm – výška 45 cm

Šířka 60
Výška 45 Velmi žádaný výrobek Dolní skříňka pod umyvadlo Rea můžete koupit mimo jiné tu na našem webu v oblíbené rubrice koupelnový nábytek! Připravili jsme další produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Dolní skříňka pod umyvadlo Rea REST 1 od populární značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde nyní opravdu levně! Nabídka již od 4 743 Kč.