Čevan katalog nábytku

Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo – žlutooranžové a šedé cik-cak proužky 90 x 200 cm

Unikátní a oblíbený kus Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo - žlutooranžové a šedé cik-cak proužky 90 x 200 cm od výrobce s dobrým jménem Goldea máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za 479 Kč.
Goldea dětské bavlněné napínací prostěradlo - žlutooranžové a šedé
Ověřit dostupnost
Značka: Goldea
479
Více o produktu

Gramáž 145
Materiál 100% bavlna
Motiv pruhy
Výrobce Goldea
Dostupnost Skladem

Popis produktu

Bavlněné napínací prostěradlo (hladká 100% bavlna) s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání, a to na základě vysoké gramáže (145 g/m2) a kvality použité bavlněné látky. Prostěradlo splňuje certifikaci o nezávadnosti látky Oeko-tex Standard 100, třída 1.

Bavlněné prostěradlo se vzorem cik-cak proužků

Prostěradlo s motivem žlutooranžových a šedých cik-cak proužků promění Vaši ložnici v kouzelné místo pro klidný a ničím nerušený odpočinek. Toto bavlněné prostěradlo (s napínací gumou) je vyrobeno ze 100% hladké bavlny o gramáži 145 g/m2. Podkladem prostěradla je bílá barva.

Prostěradlo je kvalitní český výrobek s dlouhou životností.

Dokonalé obepnutí matrace

Díky všité napínací gumě v tunýlku prostěradlo dokonale obepne matraci bez záhybů a vlnek. Prostěradlo je určené pro matrace o rozměru 80×160, 80×200, 90×200, 120×200, 140×200 cm a do výšky matrace 20 cm.

 

Prostěradlo ušité v našich dílnách

Tohle prostěradlo naměří, ustřihnou a ušijí naše švadlenky, přímo tady v České republice. Vaše zakázka přistane na některé z našich šicích dílen, hned na druhý den po objednání.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,