Jídelní stůl Corwin BIS

Moderní jídelní stůl bez rozkladu se skleněnou deskou Corwin BIS. Vrchní deska je z čirého skla, spodní polička z mléčného... více informací »
Jídelní stůl Corwin BIS
3 839 Kč
Více informací »
Moderní jídelní stůl bez rozkladu se skleněnou deskou Corwin BIS. Vrchní deska je z čirého skla, spodní polička z mléčného...

Moderní jídelní stůl bez rozkladu se skleněnou deskou Corwin BIS. Vrchní deska je z čirého skla, spodní polička z mléčného skla. Nohy jsou z chromované oceli. Dodáváno v demontu. Vyobrazené židle nejsou součástí dodávky a již je nelze objednat.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ne
Tento oblíbený produkt můžete koupit bez obtíží u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly! Nyní můžete získat nové zboží ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu. Významný dodavatel FORLIVING s.r.o. pro své zákazníky nabízí skvělé produkty. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce však také další produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Jídelní stůl Corwin BIS od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte nyní téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 3 839 Kč.