Jídelní stůl Hector

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených... více informací »
Jídelní stůl Hector
4 560 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených...

Jídelní stůl Hector nabízíme v mnoha dezénech dle vzorníku. Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Podnož jídelního stolu Hector tvoří centrální stolová noha. Dodáváme v demontu. Jídelní stůl Hector vybírejte ze 3 rozměrů horní desky, a to 110×70 cm, 120×80 cm nebo 130×85 cm. Zakoupit můžete i ve variantě rozkládací stůl + 40 cm. Na roztahovacím díle je směr let dřeva jiný, než na horní desce.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Tento exkluzivní produkt jde sehnat snadno tu na webu ve známé sekci jídelní stoly! Vyhledejte si zlevněné výrobky ve zmíněné sekci za zcela nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další produkty od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající výrobek Jídelní stůl Hector značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit na našich stránkách opravdu výhodně. Ceny od 4 560 Kč.