jídelní stůl INFERNO

Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří... více informací »
jídelní stůl INFERNO
22 243 Kč
Více informací »
Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří...

Masivní jídelní stůl Inferno bude ozdobou vašeho interiéru. Ve složeném stavu je deska stolu kulatá, po rozložení vytvoří ovál. Kvalitní MDF deska s přírodní dubovou dýhou je kombinovaná s nohami z černé oceli. Velkou výhodou tohoto stolu je možnost jeho rozložení až na 300 cm. To vyřeší problém večírků nebo setkání s blízkými. Desku stolu roztáhnete na velikost 150, 200, 250 nebo 300 cm. Krásný a funkční jídelní stůl v industriálním stylu ozdobí vaši jídelnu dlouhá léta a dodá prostoru osobitost a hřejivou atmosféru. Originální kousek do vaší domácnosti kombinujte nejvhodněji s nábytkem z kolekce Industrial.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano Kvalitní a oblíbený výrobek máte možnost najít zrovna tady a teď na našem webu umístěný v rubrice jídelní stoly! Najděte si ostatní kusy z této sekce v akci.

Tento velmi žádaný kus jídelní stůl INFERNO originál od značky FORLIVING s.r.o. jednoduše najdete na našich stránkách teď právě levně. Akční cena 22 243 Kč.