Jídelní stůl Kent šedý

Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z šedého skla. Nohy stolu jsou z chromované oceli. Dodáváno v demontu. Jídelní židle... více informací »
Jídelní stůl Kent šedý
5 098 Kč
Více informací »
Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z šedého skla. Nohy stolu jsou z chromované oceli. Dodáváno v demontu. Jídelní židle...

Deska stolu je obdélníková a je vyrobena z šedého skla. Nohy stolu jsou z chromované oceli. Dodáváno v demontu. Jídelní židle nejsou součástí ceny. Stůl je rozkládací.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Materiál Kov-Sklo Oblíbený produkt Jídelní stůl Kent šedý máte možnost pořídit právě nyní na našem webu zařazený v sekci jídelní stoly. Nyní můžete koupit akční produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. Oblíbený výrobce FORLIVING s.r.o. vám může nabídnout top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. To ale není vše, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní výrobek Jídelní stůl Kent šedý s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. naleznete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 5 098 Kč.