Jídelní stůl Maxim x cm

Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110x70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek... více informací »
Jídelní stůl Maxim x cm
3 036 Kč
Více informací »
Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110x70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek...

Pevný jídelní stůl Maxim s horní deskou o rozměrech 110×70 cm nabízíme v řadě dezénů dle vzorníku. Stůl z laminovaných desek o síle 18 a 22 mm chrání kvalitní plastová hrana ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. Pevný stůl se zkosenými nohami doporučujeme kombinovat s rohovými lavicemi Maxim a Maxim plus z naší nabídky (viz související produkty). Dodáváme v demontu.

Materiál Lamino
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Velmi oblíbený produkt Jídelní stůl Maxim x cm naleznete bez problémů tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci jídelní stoly. Nyní si můžete pořídit parádní produkty z této známé rubriky ve slevě. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky více skvělých kousků od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný výrobek Jídelní stůl Maxim x cm od oblíbené značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete získat tady a teď právě se slevou! Ceny již od 3 036 Kč.