Jídelní stůl Nobel

Luxusní jídelní stůl Nobel je vyrobený z lakované MDF v kombinaci s prvky z nerez oceli. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme... více informací »
Jídelní stůl Nobel
15 508 Kč
Více informací »
Luxusní jídelní stůl Nobel je vyrobený z lakované MDF v kombinaci s prvky z nerez oceli. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme...

Luxusní jídelní stůl Nobel je vyrobený z lakované MDF v kombinaci s prvky z nerez oceli. Podstava je z nerez oceli. Stůl dodáváme v bílé barvě. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Materiál Kov-Lakovaná MDF
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové Výjimečný výrobek jde koupit snadno tady na stránkách v oblíbené sekci jídelní stoly. Nyní najdete ještě jiné produkty z této populární kategorie ve slevě. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel FORLIVING s.r.o. svým zákazníkům nabízí vynikající výrobky

Diskontní kus Jídelní stůl Nobel od top výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít právě zde skutečně levně. Aktuálně v akci za 15 508 Kč.