Jídelní stůl – rozkládací 6

Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl - rozkládací 6
13 781 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Masiv – smrk. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 52 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Rozkládací ano
Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Unikátní a žádaný produkt Jídelní stůl – rozkládací 6 máte možnost dostat zrovna tu na našich stránkách v sekci jídelní stoly! Najděte si parádní kousky z této rubriky snadno online. Věhlasný dodavatel FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní výrobky Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Jídelní stůl - rozkládací 6 od odblíbeného výrobce FORLIVING s.r.o. snadno získáte právě nyní opravdu výhodně! Cena již od 13 781 Kč.