Jídelní stůl se zásuvkou 3

Masiv - smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,... více informací »
Jídelní stůl se zásuvkou 3
9 512 Kč
Více informací »
Masiv - smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se,...

Masiv – smrk. 2x zásuvka, kónické nohy. Za příplatek lze objednat provedení z borového dřeva. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištení se nechá snadno setřít. K výběru je několik odstínů povrchové úpravy. Váha 18 kg. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů. Pozn.: Doporučujeme objednávat nábytek z borového masivu v barevném provedení pouze 3101 bezbarvý transparentní vosk, protože působením UV záření borové dřevo časem ztmavne a jsou velké rozdíly v barevnosti dřeva.

Rozkládací ne
Tvar desky Čtvercové/ObdélníkovéZlevněný výrobek máte možnost sehnat lehce tady na našich stránkách ve známé kategorii jídelní stoly! Připravili jsme pro vás ještě podobné výrobky z této sekce za rozumné peníze. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Jídelní stůl se zásuvkou 3 od známé společnosti FORLIVING s.r.o. snadno pořídíte na našich stránkách teď právě téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 9 512 Kč.