Jídelní stůl Seweryn, bílý-sonoma

Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé,... více informací »
Jídelní stůl Seweryn
7 502 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé,...

Jídelní stůl Seweryn je vhodný zejména pro početnější rodinu. Stůl je vyrobený z laminované MDF desky, nohy jsou bílé, vrchní deska v dezénu dub sonoma. Stůl je rozkádací až na rozměr 300 cm, k tomu slouží 3 vkládací desky. Stůl je rozkládací. Dodáváno v demontu.

Tvar desky Čtvercové/Obdélníkové
Rozkládací ano
Výjimečný a žádaný kus Jídelní stůl Seweryn, bílý-sonoma máte možnost sehnat lehce na webu v rubrice jídelní stoly. Máme pro vás unikátní produkty z této populární sekce za super peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Jídelní stůl Seweryn, bílý-sonoma od známého výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše seženete právě ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 7 502 Kč.