Jídelní stůl ST

Nábytek do jídelny z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale... více informací »
Jídelní stůl  ST
5 581 Kč
Více informací »
Nábytek do jídelny z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale...

Nábytek do jídelny z kolekce Nevada vyniká masivní formou a zajímavým dekorem dub lefkas tmavý. Kolekce je vyrobena z lamina, ale použitý dekor skvěle imituje vzhled dřeva, který prohřeje interiér a dodá pocit tepla a útulnosti. Stůl není rozkládací. Dodáváme v demontu. Jídelní stůl je součástí kolekce Nevada.

Materiál Lamino
Dekor dub lefkas
Kvalitní a žádaný výrobek Jídelní stůl ST můžete pořídit právě teď u nás v oblíbené kategorii jídelní stoly! Připravili jsme pro vás oblíbené kusy z této populární sekce za skvělou cenu. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka FORLIVING s.r.o. dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní sortiment. Podívejte se sami.

Tento velmi oblíbený produkt Jídelní stůl ST od známého výrobce FORLIVING s.r.o. snadno naleznete na našich stránkách nyní levně. Právě lze objednat jen za 5 581 Kč.