Jídelní stůl Statui 90, /

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou... více informací »
Jídelní stůl Statui 90
2 890 Kč
Více informací »
Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou...

Sháníte-li posezení u kulatého stolu, mohla by být kolekce jídelních stolků Statuine to pravé. Zajímavě působící stoly jsou totiž vhodné nejen do vaší jídelny. Stůl disponuje jednoduchou bílou kulatou deskou o šíři 90 cm. Čtyři nohy z bukového dřeva stůl bezpečně podpírají a udržují jeho stabilitu. Doporučujeme kombinovat s židlemi kolekce Inquilino, Padronale či Celier, jež naleznete níže v souvisejících produktech. Dodáváme v demontu. Stůl Statuine nabízíme také v dalších průměrech desky – viz související produkty níže.

Barva bílá
Dekor buk Levný výrobek Jídelní stůl Statui 90, / lze sehnat ještě na našich stránkách zařazený v sekci jídelní stoly! Připravili jsme unikátní výrobky z této rubriky v akci! Známá značka FORLIVING s.r.o. má na skladě velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený produkt Jídelní stůl Statui 90, / od společnosti s dlouholetou tradicí FORLIVING s.r.o. pohodlně dostanete v naší online nabídce v akci! V akci od 2 890 Kč.