Jídelní stůl velký

Jídelní stůl. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří... více informací »
Jídelní stůl velký
14 165 Kč
Více informací »
Jídelní stůl. Masiv - borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří...

Jídelní stůl. Masiv – borovice, bezbarvá povrchová úprava. Deska 2,7 cm. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Rozměry desky 180×80 cm. Stůl je vhodný pro stolování až 8 osob. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor borovice
Rozkládací ne
Kvalitní a levný kousek Jídelní stůl velký dostanete právě zde tu ve známé rubrice jídelní stoly. Vyberte si nové kousky z této populární rubriky za super ceny! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty značky FORLIVING s.r.o.. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Jídelní stůl velký s osvědčenou značkou FORLIVING s.r.o. jednoduše můžete sehnat zde nyní skutečně výhodně! Cena od 14 165 Kč.