Jídelní stůl Vigo

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku... více informací »
Jídelní stůl Vigo
3 839 Kč
Více informací »
Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku...

Jídelní stůl Vigo z kvalitního 18 mm silného lamina s plastovou hranou, která je vysoce nárazuvzdorná. Nohy stolu z masivního buku moříme a lakujeme do dezénu horní desky (viz varianty produktu). Prostor pro židle má delší strana 73 cm, kratší strana 48 cm. Dodáváme v demontu.

Rozkládací ne
Výška 73Unikátní kus můžete najít prostě na našem webu zařazený v sekci jídelní stoly! Připravili jsme pro vás ještě jiné zboží z této známé rubriky za outletovou cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce najdete další zboží od výrobce FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a žádaný výrobek Jídelní stůl Vigo originál od výrobce FORLIVING s.r.o. snadno můžete sehnat u nás teď levně! Ceny již od 3 839 Kč.