Jídelní stůl Vision

Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do... více informací »
Jídelní stůl Vision
12 755 Kč
Více informací »
Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do...

Designový jídelní stůl Vision vás překvapí svým provedením a elegantními liniemi. Stůl je vyrobený v kombinaci lakované MDF do vysokého lesku a nerez oceli. Spodní podstava zajišťuje perfektní stabilitu, noha do tvaru V v kombinaci s vysoce leskou deskou v čistě bílé barvě rozjasní i tmavší části jídelny. Rozkládací deska zároveň pasuje stůl do role praktické součásti jídelny, protože pohodlně usadíte k nedělnímu obědu či sváteční tabuli i početnější rodinu. Stůl vám dodáme v demontu.

Materiál Kov-Lakovaná MDF
Barva bílá Kvalitní a žádaný výrobek Jídelní stůl Vision je dostupný teď tady u nás zařazený v rubrice jídelní stoly! Nyní si můžete koupit akční zboží ve zmíněné kategorii za mimořádně nízkou cenu.

Tento unikátní výrobek Jídelní stůl Vision od známé značky FORLIVING s.r.o. jednoduše získáte zde teď téměř zdarma! Ceny již od 12 755 Kč.