Jídelní stůl

Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je... více informací »
Jídelní stůl
21 210 Kč
Více informací »
Jídelní stůl na masivních nohách - 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je...

Jídelní stůl na masivních nohách – 10 cm. Materiál dubový masiv s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor dub
Rozkládací ne
Žádaný kousek lze získat také tady na našem webu zařazený v sekci jídelní stoly! Najděte si zlevněné kusy ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží značky FORLIVING s.r.o.. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka FORLIVING s.r.o. vám představuje vynikající výrobky.

Tento kvalitní a levný produkt Jídelní stůl značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete najít na našich stránkách teď téměř zdarma. Teď v akci 21 210 Kč.