Kancelářská židle 9045 Sophia Conference

Stylová kancelářská židle s nižším opěrákem, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo... více informací »
Kancelářská židle 9045 Sophia Conference
14 409 Kč
Více informací »
Stylová kancelářská židle s nižším opěrákem, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo...

Stylová kancelářská židle s nižším opěrákem, výškově nastavitelné na chromovaném pístu, na výběr jakostní černá nebo bílá kůže, ocelový rám sedáku, nosná část, područky a báze z leštěného hliníku, kolečka s chromovaným krytím, nosnost 130 kg. Záruka 36 měsíců.

Materiál Kov-Kůže
Otočná židle Otočné
Zlevněný produkt Kancelářská židle 9045 Sophia Conference je k sehnání bez obtíží tady na stránkách zařazený v sekci kancelářské židle. Mrkněte na zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie snadno online. Významná značka FORLIVING s.r.o. prodává top sortiment Udělejte si radost. To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další prověřené kousky od výrobce FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Kancelářská židle 9045 Sophia Conference od top výrobce FORLIVING s.r.o. jednoduše pořídíte teď opravdu levně. Nabídky již od 14 409 Kč.