Kancelářská židle Alex šedo

Kancelářská židle Alex v černo-šedém provedení je potažená v kombinaci membránové tkaniny a síťky a její stabilita je... více informací »
Kancelářská židle Alex šedo
1 679 Kč
Více informací »
Kancelářská židle Alex v černo-šedém provedení je potažená v kombinaci membránové tkaniny a síťky a její stabilita je...

Kancelářská židle Alex v černo-šedém provedení je potažená v kombinaci membránové tkaniny a síťky a její stabilita je zaručena klasickou základnou s pěti kolečky. Křeslo má nastavitelnou výšku. Dodáváno v demontu. Rozměry: – šířka sedáku 57 cm – hloubka sedáku 56 cm – výška 87 – 99 cm – výška sedáku 41 – 53 cm

Barva černá
Materiál Látka-PlastKvalitní a levný výrobek Kancelářská židle Alex šedo můžete nakoupit bez obtíží tu na našem webu ve známé kategorii kancelářské židle. Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce najdete další kousky od značky FORLIVING s.r.o.. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný kus Kancelářská židle Alex šedo od značky FORLIVING s.r.o. snadno naleznete zrovna za výhodnou cenu. Ceny od 1 679 Kč.