Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Výrobce SONGMICS

Posunujte styl a pohodlí se servírovacím stolkem Vasagle Idar v hnědé barvě – vaším nezbytným doplňkem pro každý večírek. Kde si ho užijete? V kuchyni? Obývacím pokoji? Jídelně? Na terase? Umístěte sklenice a lahve do tohoto industriálního barového vozíku a ušetřete místo pro to, co skutečně milujete – večírky, aperitivy a grilování s přáteli.

Co získáte – 5 držáků na lahve, 3 držáky na vínové sklenice, velkou plochu a spodní polici. Skladujte nejen lahve a sklenice, ale i svou oblíbenou grilovací omáčku nebo dokonce mikrovlnnou troubu. Kombinace ocelového rámu a dřevotřískových desek poskytuje vnitřní sílu, zatímco matná černá a rustikální hnědá dodávají nádech elegance. To prostě budete zbožňovat. Díky čtyřem otočným kolečkům se tento barový vozík snadno přesune z kuchyně kamkoli chcete. Vozík z kolekce Vasagle přichází s očíslovanými díly a srozumitelnými pokyny pro montáž, takže si ho sestavíte během 15 minut. Užijte si váš věčírek bez zbytečných starostí.

Doplňte váš interiér produkty ze stejné série.

Specifikace produktu:

Industriální styl
Praktická kolečka
Dostatek místa na sklenice a lahve
Multifunkční využití

Série: Vasagle, Barva: Černá, Hnědá, Materiál desky: Dřevo, Materiál nohou: Kov, Povrchová úprava: Lesk, Hloubka: 40 cm, Šířka: 60 cm, Výška: 75 cm