Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 99143
Výrobce Rottner

Objavte všetky výhody produktov Rottner s viac ako 50 ročnou tradíciou. Vyrábané z kvalitných materiálov, s dôrazom na funkčnosť a bezpečnosť.
Hlavní výhody: Certifikovaný elektronický zámek Bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1) Ohnivzdornost po dobu 60 minut Možnost úschovy i zbraní a střeliva podle č.190 / 2003 Sb. z. 4-stranný uzamykací mechanizmus Speciální výplň mezi plášti trezoru Napájení 1 x 9V baterií (není součástí trezoru) 3 poličky uvnitř Otevření dveří až do 180° Možnost doobjednání vnitřního sejfu Možnost doobjednání teleskopické police Možnost doobjednání teleskopické registratury Elektronické nouzové otevírání externí baterií Otvory na ukotvení na spodní straně trezoru Nábytkový ohnivzdorný trezor z modelové řady Superpaper Premium má certifikovaný elektronický zámek a nouzové kontakty pro přiložení externí baterie v případě vybití původní. Disponuje bezpečnostní třídou I (ČSN EN 1143-1) a ohnivzdorností až po dobu 60 minut. Kromě šanonů, dokladů a klasických papírových dokumentů v něm uschováte i krátké zbraně a munici. Dveře se díky vnějším závěsům mohou otevřít až do úhlu 180° a mají 4-stranný uzamykací mechanismus. Ohnivzdornosti napomáhá i speciální výplň mezi plášti korpusu trezoru. Uvnitř jsou 3 poličky pro lepší organizaci uložených věcí. Spodní strana má připravené otvory pro ukotvení trezoru. Kotvící materiál je součástí balení. Kování zámku zvyšuje celkovou vnější hloubku trezoru o 60 mm.
Parametre:
Vonkajšie rozmery (š/v/h): 700 mm x 1200 mm x 480 mm
Váha: 365 kg

Typ zámku: Elektronický zámek

Farba: Bílý hliník

Materiál: Ocel

Výrobca: Rottner

Hlavné prednosti sú predovšetkým Certifikovaný elektronický zámek Bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1) Napájení 1 x 9V baterií (není součástí balení) Ohnivzdornost po dobu 60 minut Až 3 poličky uvnitř .

Výberom produktu Rottner Superpaper Premium 120 EL nábytkový ohnivzdorný trezor stříbrný získate kvalitný výrobok, ktorý dlho vydrží a poskytne vám všetko to, čo od neho očakávate.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie výrobky z modelovej rady Super Paper Premium od spoločnosti Rottner Security.