Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Vzory Příroda
Vzory Listy, stromy
Symboly Tapety s dobrou stálostí na světle
Symboly odstranění beze zbytku
Symboly posunout vzor
Symboly Lehce odolná proti drhnutí
Symboly Lepidlem natírat stěnu
Šířka role – cm 53

Proměňte svůj domov v místo, kde se prolínají moderní trendy s přírodní krásou

Krok za krokem, vzor po vzoru – takhle vás kolekce vliesových tapet s vinylovým povrchem Belize provede cestou kolem světa přímo ve vašem obýváku. Představte si tapety, které jsou jako mapa k nejvzdálenějším koutům světa, kde se skrývají přírodní divy ještě nedotčené civilizací. Belize se představuje jako kolekce, která vaše stěny oživí nadčasovou krásou plnou nádherných barev a vzorů .

Kombinace trendy odstínů , příjemných textur a lesklých detailů vám přinese tapety, které jsou nejenom krásou pro oči, ale i požitkem pro duši. Jsou dokonalým příkladem casual chic, který přetváří každou místnost v sen o vzdálených cestách, aniž byste museli opustit pohodlí vašeho domova.

S tapetami Belize je tapetování radost . Díky prvotřídnímu materiálu vliesových tapet od Grandeco, který se snadno aplikuje , netrhá a jehož barvy zůstávají dlouhodobě svěží , bude každý krok k novému vzhledu vašeho interiéru hrou. Vytvořte si doma tu správnou atmosféru s tapetami Belize, kde kvalita a stylová dostupnost jdou ruku v ruce s jednoduchou aplikací, která překoná všechna vaše očekávání.

S tapetami Belize je každý den výlet do neznáma. Moderní trendy se snoubí s přírodní krásou a stávají se součástí vašeho každodenního života. Nechte se unést příběhem, který vám tapety Belize nabízí, a přidejte svůj vlastní do koláže vzpomínek na vašich stěnách.

Proč zvolit vliesové tapety s vinylovým povrchem?

Vliesový podklad tapety je vyroben z ekologického materiálu – buničiny. Velkou výhodou je snadná instalace, kdy natřete lepidlem pouze zeď a přikládáte tapety na stěnu. Stejně tak jednoduchá je i jejich odstranitelnost ze stěny. Jak jednoduchá je instalace vliesových tapet si můžete přečíst zde .
Tapeta má na vrchní straně vrstvu vinylu, která zajišťuje její vysokou odolnost o omyvatelnost . Námi nabízené tapety neobsahují ftaláty ani žádné jiné škodlivé látky a lze je použít do všech místností.

A na co před tapetováním nezapomenout?

Velmi důležitá je penetrace stěny , která zajistí, že bude lepidlo správně plnit svou funkci a tapeta bude na stěně dobře držet.
Při samotném tapetování je nutné udržovat stálou teplotu okolo 20 °C a především nevětrat minimálně dalších 48 hodin, i když vám bude připadat, že je v místnosti vlhko. Lepidlo prostě potřebuje svůj čas, aby pomalu zcela vyschlo.
Před tapetováním nezapomeňte zkontrolovat výrobní šarže tapet a pokud přiobjednáváte tapety, je nutné vždy uvést i výrobní šarži z původního výrobku (na štítku uvedeno jako Batch No.). Pokud jsou tapety z různých výrobních šaržích, může dojít k odchylkám v barevnosti tapet , za kterou neneseme odpovědnost.