Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Udržitelné materiály ano
Polstry součástí setu ne
Druh dřeva borovice
Výrobce DEOKORK
Materiál Dřevo
Počet míst Pro 2
Barvy hnědá

Český pivní set do českých hospod! Stabilní a odolné posezení z masivu borovice o síle 38 mm nabídne místo k sezení 8 lidem. Ozdobí i váš podnik nebo zahradu.
Masivní dřevo nádherně voní, má vždy unikátní strukturu a po čase získává vítanou patinu. Pivní sety jsou skvělou ukázkou odolného nábytku, přece jen v hospodách procházejí opravdovou zkouškou. Dřevo borovice se v horku nenahřívá a přežije rozlité pivo i dětské hry. Na náš pivní set o délce 200 cm se pohodlně usadí 8 lidí. Díky nadprůměrné síle dřeva 38 mm každá lavice unese až 300 kg! Je jasné, že tenhle nábytek se jen tak nezničí.
Pivní set patří mezi nejbezpečnější druhy zahradního posezení – pokud máte děti, určitě oceníte, že nehrozí převrhnutí lavic a stolu. Zákazníci si chválí zejména příznivou cenu nábytku v takové síle a kvalitě dřeva. Set spojeného stolu a dvou lavic najde využití na zahradě, terase, v zimní zahradě, ale také v interiéru – třeba jako posezení do vinného sklípku. Oblíbený je především na vybavení chat, chalup, hospůdek a restaurací. Kromě této varianty v nabídce najdete menší a levnější alternativu – pivní set o délce 160 cm se sílou dřeva 28 mm.

Vše o borovicovém dřevě a povrchové úpravě
Při výrobě pivního setu jsme použili borovicové dřevo s certifikátem FSC, což vám dává jistotu, že kupujete výrobek z kvalitního a zdravého dřeva z šetrně obhospodařovaných lesů. Pokud srovnáváte náš pivní set s konkurenčním produktem, zeptejte se prodejce na čistou sílu materiálu po opracování – to je základní ukazatel kvality, u našeho výrobku je to nadstandardních 38 mm! Dejte si pozor, někteří prodejci uvádějí tloušťku před opracováním.
Masivní pivní set z borovice obdržíte v jeho přírodní podobě. Opatřete ho povrchovou úpravou dle vlastního výběru. Dejte mu šmrnc roztokem včelího vosku, teakovým olejem nebo lazurovacím lakem, případně použijte tvrdý lak či dvousložkový epoxidový lak. Dřevo borovice je příjemně měkké, pevné, pružné a obsahuje vyšší podíl pryskyřice, a tak dobře zvládá vlhko. Borovice je o něco křehčí než smrk, ale lépe odolává vlhku a zdobí ji výrazné letokruhy.
Jednoduchá údržba nábytku z masivu
Kvalitní dřevo si zaslouží vaši péči, aby vydrželo co nejdéle. Nebojte – nebude to složité. Pravidelnou údržbu provádějte teakovým olejem, který dřevo ochrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zvýrazní barvu dřeva a jeho přirozenou texturu. Jeho použití zvládne každý – návod naleznete v našem článku o teakovém oleji.
Při běžném čištění stačí nábytek otřít od prachu a nečistot. Pokud je znečištění větší, můžete jej lehce osmirkovat a poté natřít ochranným olejem. Při delším používání nezapomeňte na dotažení šroubů a sklížení spojů.
Praktické doplňky k pivnímu setu
Pokud chcete mít posezení celý rok venku bez zastřešení, doporučujeme dokoupit ochranné obaly na nábytek. Pivní set přikryjete PVC plachtou, a je tak chráněna před nepříznivými povětrnostními vlivy a zašpiněním. Časté promáčení deštěm by mohlo dřevo poškodit. A po každé fujavici si sednete na čistý a suchý nábytek!
Pro nejvyšší komfort doporučujeme pořízení polstrů – na pivní sety dobře pasují sedáky na lavice. Podušky zajistí měkčí sezení, lavice nestudí a celý set nábytku barevně oživíte. S polstrováním se vaši hosté rádi zdrží ještě déle.

Stručně: proč koupit pivní set z borovice?

Dřevo je tradičním přírodním materiálem, který se neokouká,
stůl spojený se dvěma lavicemi o délce 200 cm nabídne dost místa k sezení osmi lidem,
pivní set české výroby pěkně vypadá, a zároveň je cenově dostupný,
nábytek má vysokou nosnost, při správné péči vám bude dobře sloužit desítky let,
FSC certifikát vypovídá o kvalitě a zdraví použitého dřeva,

Prohlédněte si všechen gastro nábytek a vyberte ten nejlepší pro váš podnik! Materiál: borovice (38 mm), Barva: přírodní (neošetřená), Obsahuje: 2x lavice, 1x stůl, Rozměr stolu: délka 2000 x šířka 600 x výška 940, Rozměr 3-místné lavice/pohovky: délka 2000 x šířka 300 x výška 440, Nosnost 3-místné lavice/pohovky: 300, Polstrování: ne (na lavice)