Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Výrobce DekorStyle

Představte si, jak se Vaše okno proměňuje v malebnou scénu, když se světlo slunce prolamuje skrz jemnou a elegantní záclonu NEL s řasením horní časti. Vašemu interiéru dodává nejen půvab a romantiku, ale také vytváří útulný prostor, který má v sobě kouzlo nekonečné něhy a lehkosti. Záclona NEL je vytvořena z jemné tkaniny, která připomíná síťovinu, a zároveň má jemnou strukturu. Tato síťovina vytváří na okně jemný, ale výrazný vzor, který do interiéru vnáší jemnost a lehkost. Přirozené světlo prochází tímto kouzelným závěsem, tvoří nádherné hry stínů a světla a zároveň poskytuje Vaší místnosti mírné soukromí.

Krásným prvkem této záclony je krajka umístěná ve spodní části. Tato krajka dodává zácloně NEL eleganci a romantický půvab, který je dokonalý pro každý romantický večer či slavnostní příležitost. Tato jednoduchá, ale sofistikovaná záclona je nejlepším doplňkem pro Váš obývací pokoj, ložnici, jídelnu nebo jakoukoli jinou místnost, kterou chcete obarvit jemnými a romantickými tóny. Jeho lehkost a něha jej přizpůsobují tradičním, rustikálním i klasičtějším interiérům.

S touto záclonou NEL přivedete do svého domova nejenom krásu, ale také atmosféru nekonečné něhy a jemnosti. Každý moment strávený v jejím společenství bude zářit pohodou a romantickým půvabem.

Specifikace produktu:

Řasení v horní části
Zdobení jemnou krajkou
Zútulní Váš domov
Jemnost a čistota

Gramáž materiálu: 40 g/m2, Materiál: 100% polyester, Způsob zavěšení: Páska, Šířka: 300 cm, Výška: 145 cm