Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Výrobce Piaski

Nyní je ta správná chvíle, abyste přivedli do svého domova rohovou sedací soupravu Bouli M a prožili nekonečné okamžiky pohodlí a stylu. Právě tato sedací souprava nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sezení a relaxaci. S jejím moderním designem a kvalitním provedením přinese do vaší obývací místnosti nejen maximální komfort, ale i okouzlující estetiku.

Sedací souprava nabízí dostatek prostoru pro pohodlné sezení a relaxaci. Její rozměry jsou navrženy tak, aby se ideálně přizpůsobily prostoru a zároveň poskytovaly dostatek místa pro celou rodinu i hosty. Rozkládací funkce sedací soupravy je ideálním řešením pro ty, kteří ocení variabilitu a flexibilitu i ve svém obývacím pokoji. S jednoduchým plynulým mechanismem se tato sedací souprava snadno přemění na pohodlnou lůžkovou plochu, která je připravena vám poskytnout skvělý spánek. Rozkládací mechanismus je navržen tak, aby byl snadno ovladatelný a spolehlivý. Stačí jednoduše přitáhnout, rozložit a vytvořit tak z obyčejné sedací soupravy skutečně prostorné pohodlné lůžko, které vám poskytne vysokou míru komfortu a podpory během spánku.

Klíčovým prvkem soupravy je prostorný úložný prostor pod sedací částí. Právě tam naleznete dostatek úložného prostoru pro veškeré ložní prádlo, polštáře i deky. Díky spolehlivé konstrukci a inovativnímu designu můžete využít celý prostor pod sedací soupravou dnem i nocí.

Kvalitní materiály použité při výrobě této sedací soupravy zajišťují její dlouhou životnost a odolnost. Pohodlí je podpořeno měkkým polstrováním, které se přizpůsobí vašemu tělu a dodá vám pocit bezchybného pohodlí. Nechte se okouzlit stylovými detaily, které představují moderní linie, vkusné nenápadné nohy a precizní provedení. Bez ohledu na to, zda se jedná o moderní nebo klasický interiér, se tato sedací souprava vždy dokonale začlení a vytvoří nezapomenutelný prostor pro odpočinek a relaxaci.

Specifikace produktu:

Moderní design
Úložný prostor
Univerzální provedení
Rozkládací část
Kombinace pružin Faliste a PUR pěny
2 odjímatelné polštáře

Materiál:

Výrobce tkaniny je firma – Fabb
Látka: Raven 22 – jemná a na dotek velice příjemná látka
Vlastnosti látky – zde

Série: Bouli, Barva: Bílá, Délka delší strany: 167 cm, Délka kratší strany: 102 cm, Design: Moderní, Druh tkaniny: Raven 22, Hloubka sedáku: 60 cm, Materiál: Tkanina, Materiál konstrukce: Dřevotříska, Dřevo, Rozkládání: Rozkládací, Rozložení: 134×210, Šířka otomanu: 120 cm, Typ: Do L, Úložný prostor: S úložným prostorem, Varianta rohu: Pravý roh, Velikost: Střední, Výška opěrky zad: 40 cm, Výška sedáku: 42 cm, Hloubka: 162 cm, Šířka: 264 cm, Výška: 82 cm