Čevan katalog nábytku

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 745
Výrobce TZB

Skladový regál je skvělým řešením pro udržení pořádku ve sklepech, garážích, skladech a prodejnách. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů jako jsou pozinkovaná ocel a MDF desky. Pevné police s maximální nosností 125 kg zaručují stabilitu a odolnost. Bezšroubová snadná montáž usnadňuje montáž a nezabere mnoho času. Chcete-li rám sestavit efektivněji a usnadnit si práci, můžete použít gumové kladivo a plochý šroubovák. Regál nám umožňuje libovolnou konfiguraci – otvory jsou umístěny po celé délce nohou, díky promyšlenému designu police lze police instalovat v různých výškách podle vašich potřeb. Lze jej také rozdělit například na dva menší regály. Nohy jsou chráněny plastovými kryty, které chrání kovové prvky a zaručují stabilitu. Tato verze regálu byla vyztužena konzolami uprostřed každé police. Celková nosnost regálu je až 625 kg.

Díky použití přídavných držáků v policích je konstrukce extrémně odolná. Rám police se skládá ze dvou částí upevněných kovovými spojkami. Extrémně silné MDF desky (4 mm) umožňují rovnoměrné rozložení zátěže na polici. Regál lze rozdělit na dva menší nebo proměnit v pracovní stoly.

Upozornění: Regál by měl být namontován na stabilním povrchu. Regál musí být přišroubován ke stěně. Zátěž by měla být rozložena rovnoměrně. Nejtěžší břemena by měla být umístěna na nejnižší police. Vyhněte se skladování regálu ve vlhkých místnostech.

Specifikace produktu:

5 polic
Vysoká nosnost
Variabilita

Parametry police:

Výška: 5 cm
Šířka: 74,5 cm
Hloubka: 29,5 cm
Materiál: MDF deska 4 mm
Nosnost: 125 kg

Série: Max, Hmotnost: 9 kg, Kolečka: Bez koleček, Materiál: Kov, Dřevo, Materiál rámu: Pozinkovaná ocel, Nosnost: 625 kg, Povrchová úprava: Mat, Lesk, Rám: 0,8 mm, Tvar: Přímé, Typ: Otevřené, Délka: 75 cm, Hloubka: 30 cm, Výška: 150 cm