Koupelnová skříňka vysoká Keramia Pro 50x33

Barva bílá , bílá
Série Pro
Typ vysoká
Druh koupelnová skříňka
Výbava koš na prádlo
Šířka 50 cm
Výška 192 cm
Hloubka 33,3 cm
Hmotnost balení 42,00 kg / 1 ks

Oblíbená skříňka do koupelny má bíle lakované boky i dvířka (lesk). Praktický a široký koš na prádlo vám poskytne dostatek prostoru. Koš můžete jednoduše vyndat ze skříňky a odnést k pračce. Součástí dodávky jsou 4 nerezové výškově stavitelné nožičky. Rozměry koše na prádlo jsou 440x420x270mm.

Koupelnová skříňka nízká Keramia Pro

Barva bílá , bílá
Série Pro
Typ nízká
Druh koupelnová skříňka
Výbava koš na prádlo
Šířka 50 cm
Výška 79 cm
Hloubka 33,3 cm
Hmotnost balení 19,80 kg / 1 ks

Skříňka s velikým drátěným vyjímatelným košem na prádlo. Koš je možné ze skříňky jednoduše vyjmout a odnést k pračce, vysypat a pak opět vrátit do skříňky. Uvedenou skříňku vhodně doplňuje horní závěsná skříňka PROH50. Rozměry koše na prádlo jsou 440x420x270 mm.

Expedo Koupelnová skříňka nad pračku IFA

Barva hnědá
Materiál lamino
Styl skandinávský
Určení pro rodinu
Výška 180 cm
Dekor wenge
Hloubka 30 cm
Hmotnost 30 kg
Počet dvířek 2

Koupelnová skříňka nad pračku IFA je vyrobena z kvalitní a odolné laminované desky o síle 16 mm, jejiž okraje jsou vyztuženy hranou ABS. Jelikož skříňka nabízí celkem 4 úložné prostory, z nichž 2 mají dvířka, nebudete muset nechávat prací prostředky na dosah vašim ratolestem. Další výhodou je možnost výběru barvy, takže se nemůže stát, že by neladila ke zbytku vašeho interiéru. Shrnutí: koupelnová skříňka nad pračku lamino o síle 16 mm hrana ABS čtyři úložné prostory Použité materiály: LTD, PVC

Nejprodávanější produkt můžete najít snadno u nás v oblíbené rubrice koupelnové skříňky! Připravili jsme pro vás parádní výrobky ve zmíněné kategorii jednoduše online. Přední výrobce Biano pro své zákazníky dodává špičkové zboží ! Však to vidíte sami. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Koupelnová skříňka nad pračku

Barva hnědá
Materiál lamino
Styl skandinávský
Určení pro rodinu
Výška 180 cm
Dekor wenge
Hloubka 30 cm
Hmotnost 30 kg
Počet dvířek 2

Koupelnová skříňka nad pračku FIN je vyrobena z kvalitní a odolné laminované desky o síle 16 mm, jejiž okraje jsou vyztuženy hranou ABS. Jelikož skříňka nabízí celkem 4 úložné prostory, z nichž 2 mají dvířka, nebudete muset nechávat prací prostředky na dosah vašim ratolestem. Další výhodou je možnost výběru barvy, takže se nemůže stát, že by neladila ke zbytku vašeho interiéru. Shrnutí: koupelnová skříňka nad pračku lamino o síle 16 mm hrana ABS čtyři úložné prostory Použité materiály: LTD, PVC

Tento zlevněný produkt Koupelnová skříňka nad pračku FIN, máte možnost dostat právě na našich stránkách zařazený v kategorii koupelnové skříňky. Připravili jsme ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za extra cenu!

TZB Regál na kolečkách - 4 police

Série Reggi
Kolečka Na kolečkách
Materiál Plast
Vzhled Policové
Hloubka 12,5 cm
Šířka 54,5 cm
Výška 101,5 cm
Dostupnost Skladem

Regál je navržen tak, aby využíval úzkých prostor, např. mezi lednicí a skříňkou nebo mezi pračkou a skříňkou. Má 4 hluboké police, které vám umožní uložit mnoho věcí, např. kuchyňské doplňky, lahve, koření. Hodí se také jako police do koupelny na kosmetiku, papír nebo prášky. Použití 4 koleček vám umožní snadno a rychle přesunout stojan.

Specifikace:

ze silného plastu
kolečka pro snadné posouvání
4 prostorné police
mnohostranné použití, např. v kuchyni, koupelně

Rozměry:

výška 101,5 cm
šířka 54,5 cm
hloubka 12,5 cm

Kvalitní a levný produkt TZB Regál na kolečkách seženete rovněž tu na našem webu ve známé rubrice závěsné systémy a organizéry do kuchyně! Nyní můžete najít parádní produkty z této známé sekce v bezva akci! Významná značka Biano má v nabídce prvotřídní sortiment za super cenu!

Shoptop Skříňka na pračku Jana

Materiál Dřevo
Povrchová úprava Mat
Typ Stojací
TYP umístění Nad pračku
Zavírání S dvířky, Otevřené
Zrcadlo Bez zrcadla
Hloubka 30 cm
Šířka 64 cm
Výška 183 cm

Moderní skříňka na pračku s úložným prostorem. SKříň má dvě otevřené police a dvě police skryté za dvířkami. Co nechcete, aby bylo na očích to můžete skrýt. Hrany – ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností)
• Nábytek je vyroben ze 16 mm vrstvené desky.
• Minimalistický design
• Nový typ kování, hladké strany bez koncových uzávěrů

ROZMĚRY:
• Celková šířka: 64 cm
• Celková výška: 183 cm
• Šířka výřezu: 60,8 cm
• Výška výklenku: 89 cm
• Hloubka: 30 cm

Zlevněný výrobek Shoptop Skříňka na pračku Jana – bílá matná máte možnost dostat aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii koupelnové skříňky. Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této rubriky snadno online.