Beurer BS 55 kosmetické

Barva stříbrná
Dostupnost Skladem

Bez oboustranného kosmetického zrcátka Beurer BEU-BS55 se neobejde žádná žena. Otočné kulaté stolní zrcátko vyniká moderním designem lesklé stříbrné barvy, vysoce kvalitním chromovým povrchem a řadou skvělých funkcí. Vlastnosti:

skvělý pomocník pro každodenní péči o pleť
normální a sedminásobné zvětšení
jasné LED světlo s 18 žárovkami
plynulá regulace stmívání
automatické vypnutí po 15 minutách
dotykový senzor – pohodlné ovládání pouhým dotykem
2 otočné směry
napájení: 4x AAA baterie (součást balení)Rozměry: 20,5 x 31,5 x 13,4 cm, průměr zrcadla 13 cm


Tento kvalitní a žádaný produkt Beurer BS 55 kosmetické lze nakoupit právě teď tu na našem webu v rubrice kosmetická zrcátka! Prozkoumejte jiné výrobky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Přední výrobce Biano vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty . A to ještě není vše. To ale není vše, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Biano. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kosmetické stolní zrcadlo s LED osvětlením

Název VERDUN
Barva Stříbrná
Výška 31 cm
Šířka 20 cm
Hloubka 14 cm
Tvar Kulatý
Váha 1 kg
Materiál Kov
Další materiál Sklo

Ať už v ložnici nebo v koupelně, toto kouzelné LED zrcadlo zazáří všude! Klasický a funkční, je perfektní jako další příslušenství na toaletním stolku pro každodenní péči o obličej. Díky praktickému dotykovému senzoru lze intenzitu světla nastavit rychle a snadno. Kulatý, klasický stříbrný tvar rámu vytváří krásný a elegantní efekt a příjemně teplým světelným tónem rozzáří každé zařízení.Nabídka obsahje:1x zrcadlo

Zlevněný produkt Kosmetické stolní zrcadlo s LED osvětlením ø 20 můžete koupit v pohodě tady u nás zařazený v kategorii kosmetická zrcátka. Pořiďte si jiné produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu.

Kosmetické stolní zrcadlo s LED osvětlením ø 20

Název LAON
Barva Stříbrná
Výška 31 cm
Šířka 20 cm
Hloubka 14 cm
Tvar Kulatý
Váha 1 kg
Materiál Železo
Další materiál Sklo

Moderní zrcadlo s LED osvětlením je perfektní kombinací pro vaši vlastní ložnici nebo koupelnu. Perfektně se hodí k minimalistickému a modernímu vybavení, ale také ke klasičtějšímu interiéru.Nabídka obsahje:1x zrcadlo


Tento akční a ve slevě kus Kosmetické stolní zrcadlo s LED osvětlením ø 20 cm LAON Beliani pořídíte bez obtíží tady na našich stránkách v populární kategorii kosmetická zrcátka. Podívejte se na podobné kousky z této známé rubriky na pár kliknutí! Tento vyjímečný výrobce Biano vám může poskytnout top produkty. za super peníze. Nové kousky každý den! To však není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od dodavatele Biano. Najdete je níže na této stránce.