DecoKing Umělý věnec Pola

Barva zelená
Dostupnost Skladem

Tento umělý věnec můžete použít samostatně nebo jako základ pro vaši originální a vlastnoručně vyrobenou výzdobu. Ozdobte si ho třeba šiškami, barevnými listy nebo vánočními ozdobami.Druh stromu borovice.

Nový kousek DecoKing Umělý věnec Pola ojíněný, pr. 50 cm naleznete pohodlně na našich stránkách zařazený v kategorii vánoční věnce. Připravili jsme pro vás zlevněné výrobky z naší rubriky za výborné peníze. V očích zákazníků populární značka Biano dlouhodobě nabízí top výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Věnec RAATE zelený a

Název RAATE
Barva Zelená
Výška 8 cm
Šířka 35 cm
Hloubka 35 cm
Tvar Kulatý
Váha 1 kg
Materiál Borové dřevo
Další materiál Syntetický materiál

Dodejte svému domovu sváteční atmosféru s tímto tradičním kulatým vánočním věncem. Vyrobeno ze směsi syntetického materiálu se dřevem, bude jistě použitelné po mnoho let a každoročně přitahuje pozornost hostů a členů domácnosti. Zdobený dřevěnými šiškama a plastovými brusinkami a umělými borovicovými větvemi je zakončen malými zlatými cetkami.Nabídka obsahje:1x dekorace

Tento vynikající produkt Věnec RAATE zelený a červený Beliani máte možnost získat zrovna na webu umístěný v sekci vánoční věnce. Pořiďte si kvalitní produkty ve zmíněné sekci za nejnižší cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené zboží značky Biano. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Biano svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní sortiment.! Přesvědčte se!