Venkovní vánoční LED osvětlení 128 cm

Název MAHLATTI
Barva Černá
Výška 128 cm
Šířka 86 cm
Hloubka 33 cm
Váha 4 kg
Materiál Železo
Další materiál PVC, Měď
Styl Moderní

Ozdobte svou zahradu tímto sobem a vneste do svého venkovního prostoru sváteční atmosféru. Sob je vyroben ze železa a vybaven LED světly. Pokud jej umístíte k domovním dveřím nebo na zahradu, můžete si užít kouzelnou, vánoční atmosféru.Nabídka obsahje:1x dekorace


Kvalitní a velmi žádaný produkt Venkovní vánoční LED osvětlení 128 cm černý sob MAHLATTI můžete dostat v pohodě tady na stránkách v kategorii vánoční osvětlení. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem více skvělých kousků od výrobce Biano. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Biano dodává kvalitní výrobky..

Vánoční dekorace Textilní sob Vincent

Barva mix barev
Dostupnost Skladem

Textilní sob Vincent má krásnou vysokou čepici s bambulí, svetr se zimním vzorem a pruhovanou šálu. Bude pěkným doplňkem v každém pokoji, kde vám bude rád dělat společnost v zimních měsících. Zamilují si ho i děti, kterým zútulní jejich pokojíčky. Sob je pěkně zpracovaný, pevný a dobře stabilní.

Velmi oblíbený kus Vánoční dekorace Textilní sob můžete najít jednoduše tady u nás ve známé kategorii vánoční figurky. Připravili jsme ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další vybrané kousky od výrobce Biano. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Venkovní sáně a sobi

Název ENODAK
Barva Stříbrná
Výška 41 cm
Šířka 31 cm
Hloubka 13 cm
Váha 1 kg
Materiál Železo
Další materiál Bavlna, Měď
Styl Tradiční

Tato kompaktní dekorace se soby, kteří táhnou za saně, udělá parádu a dodá vašemu domovu útulný nádech. Je vyrobena z kovu a vybavena několika malými LED světly, díky nimž ve tmě vypadá krásně. Vystavte si ji ve svém obývacím pokoji, na krbové římse nebo pod vánočním stromkem, nebo ji položte vedle vchodových dveří a pozdravte své hosty.Nabídka obsahje:1x dekorace

Exkluzivní kousek Venkovní sáně a sobi s LED osvětlením 41 máte možnost koupit teď tady a teď na našem webu v populární kategorii vánoční venkovní dekorace! Nyní můžete koupit ještě ostatní zboží ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Věhlasná značka Biano nabízí skvělý sortiment.. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky Biano. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sada 2 venkovních sobů s LED osvětlením 51/86 cm bílá PAROLA

Název PAROLA
Barva Bílá
Výška 51 cm
Šířka 13/14 cm
Hloubka 42/55 cm
Váha 2 kg
Materiál Železo
Další materiál Bavlna, Měď
Styl Retro

Připravte svou zahradu na vánoční období a ozdobte ji poutavými doplňky. Tato sada 2 sobů nejen okouzlí kohokoli poblíž vašeho domova, ale také rozsvítí okolní prostor díky LED světlům umístěným uvnitř. Kovový rám zajišťuje trvanlivost dekorací a stojany, kterými jsou oba sobi vybaveni, zajistí jejich stabilitu.Nabídka obsahje:1x dekorace

Unikátní a žádaný výrobek jde nakoupit snadno tady a teď na našem webu v rubrice vánoční venkovní dekorace. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za super cenu!

Venkovní LED dekorace sáně a sobi

Název SAIJA
Barva Stříbrná
Výška 46 cm
Šířka 85 cm
Hloubka 11 cm
Váha 1 kg
Materiál Železo
Další materiál PVC, Měď
Styl Moderní

Vytvořte si doma vánoční náladu s touto světelnou sadou dekorací. Skládá se ze soba a saní, které zdobí poutavá LED světla. Tato vánoční dekorace vypadá skvěle na odkládacím nebo konzolovém stolku a dodá každé venkovní ploše kouzelnou atmosféru.Nabídka obsahje:1x dekorace

Vynikající produkt Venkovní LED dekorace sáně a sobi 46 cm stříbrná SAIJA Beliani lze nakoupit bezstarostně na našich stránkách umístěný v sekci vánoční osvětlení. Prozkoumejte parádní produkty ve zmiňované rubrice v bezva akci! Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další vybrané kousky značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.