MAXIVA Koupelnové zrcadlo - RETRO 840

Počet kartonů 1
Rozměr 1. kartonu d.83 x š.75 x v.7 cm
Barva dekor hnědá borovice
Šířka 73 cm
Výška 80 cm
Hloubka 2 cm
Tvar obdélníkové
Tvar hranaté
Materiál rámu dřevo

Zrcadlo do koupelny RETRO 840 z masivního dřeva je součástí skupiny koupelnového nábytku RETRO.
Koupelnové zrcadlo RETRO 840 s rámem z masivního dřeva hnědá borovice bude ozdobou každé koupelny. Hodí se do malých i velkých prostor a poskytne pohodlí při každodenních rituálech v péči o tělo.
Materiál:

deska z masivu,
zrcadlo,
bez LED osvětlení.

Barva, dekor, dřevina:

hnědá borovice (masiv).

Rozměry:

šířka 73 cm, výška 80 cm, hloubka 2 cm.

Balení:

v kartonu,
počet kartonů: 1 ks.

Montáž:

návody k montáži jsou přiloženy v balení,
montáž provádí kupující,
součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Tento akční a ve slevě produkt MAXIVA Koupelnové zrcadlo – RETRO 840, 73 x 80 seženete jednoduše tady na našich stránkách ve známé kategorii zrcadla do koupelny. Vyhledejte si akční kousky z naší kategorie za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další prověřené produkty od výrobce Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Biano dlouhodobě dodává prvotřídní sortiment za extra ceny. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tutumi Kulaté zrcadlo Loft

Půdorys Kulaté
Typ Závěsné
Dostupnost Skladem

ZRCADLA, KAM SE PODÍVÁŠ…

Zrcadla již po staletí plní nepostradatelnou roli v každém domácím inteiéru. Ani dnes tomu není jinak. Pořizujeme si zrcadla nejen pro zušlechťování naší vnější krásy, ale rovněž jako funkčně designový prvek – zrcadla totiž skvěle přenášejí světlo a tím vytvářejí iluzi „světlejšího a prostrannějšího prostoru“. Pokud tedy chcete do interiéru vnést co nejvíce světla, pořiďte si velké zrcadlo – a nejlépe asymetrické.

Dřevěné zrcadlo Loft se závěsným páskem dokonale prosvětlí váš interiér. Toto zrcadlo najde své místo v každém interiéru komponovaném zejména ve stylu vintage, classic či scandinavian.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

průměr zrcadla: 59 cm
precizní provedení
závěsný pás
dřevěný rám

Hodně oblíbený produkt Tutumi Kulaté zrcadlo Loft 59 cm dřevěné hnědé lze získat aktuálně tu na našich stránkách umístěný v sekci zrcadla. Nyní pořídíte další produkty z této známé rubriky za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Biano. Najdete je níže na této stránce.