Stojan na květiny kovový 35 x 35 x 55 cm černý se světlým dřevem AGROS

Název AGROS
Barva Černá
Výška 55 cm
Šířka 35 cm
Hloubka 35 cm
Tvar Kulatý
Váha 3 kg
Materiál Železo
Další materiál Borové dřevo

Dopřejte svým rostlinám v květináčích zvláštní nádech a vyzdobte svůj obývací pokoj nebo balkon tímto stylovým stojícím kouskem. Vyrobeno z robustního práškově lakovaného železa a vysoce kvalitního lehkého dřeva, dobře se mísí s umělými i přírodními květinami. Díky modernímu designu se stojan na rostliny hodí téměř do jakéhokoli stylu interiéru a bude vám dobře sloužit po dlouhou dobu.Nabídka obsahje:1x květináč

Tento velmi oblíbený výrobek Stojan na květiny kovový 35 x 35 x 55 cm černý se světlým dřevem AGROS Beliani lze koupit bez obtíží na našich stránkách umístěný v rubrice květináče! Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty z této známé rubriky za nejlepší ceny! Máme toho více, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Stojan na květiny s dřevěnými

Název EVRETI
Barva Šedá
Výška 68 cm
Šířka 39 cm
Hloubka 39 cm
Tvar Kulatý
Váha 9 kg
Materiál Oxid hořečnatý
Další materiál Bukové dřevo, Skleněná vlna, Polyresin

Tyto vysoké, kulaté květináče jsou skutečnou klasikou v domácí i zahradní dekoraci. Robustní nádoba odolná vůči UV záření je vyrobena z materiálu odolného proti povětrnostním vlivům. Struktura krku a okraje dodává této květinové nádobě dokonalý vzhled. Tělo je všude kolem zdobeno ručně vyrobeným geometrickým vzorem.Nabídka obsahje:1x květináč

Hodně oblíbený kousek je k získání rovněž tady u nás umístěný v kategorii pěstování rostlin. Nyní si můžete pořídit ještě další produkty z této populární sekce za příznivou cenu! Máme toho více, podívejte se taky na další vybrané kousky od značky Biano. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

TZB Dřevěný stojan na rostliny

Materiál Dřevo
Počet květináčů Na více květináčů
Sada Ne
Typ Stojací
Hloubka 73 cm
Šířka 73 cm
Výška 20 cm
Dostupnost Skladem

Stojan na rostliny Manino je vyroben z pevného a odolného novozélandského borovicového dřeva a prošel procesem karbonizace. Má 5 úrovní polic s vysokou nosností, takže na ni bez obav položíte mnoho květináčů. Stojan na květiny má police různých délek a výšek, což umožňuje umístit na něj rostliny v závislosti na jejich rozměrech.

Specifikace:
Materiál: dřevo
Celková výška 73 cm
Celková šířka 73 cm
Celková hloubka 20 cm
Rozměry police: 20 cm x 2 cm x 0,8 cm
Výrobek je dodán v demontu.

Výjimečný a žádaný produkt TZB Dřevěný stojan na jde získat ještě tu na webu v oblíbené sekci pěstování rostlin. Nyní si můžete vybrat ještě další výrobky z naší rubriky za rozumné peníze.