Knihovna 3/1

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem.... více informací »
Knihovna 3/1
12 586 Kč
Více informací »
Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem....

Knihovna. Materiál kombinace dubového masivu (přední a zadní rám) a dýhovaného DTD s povrchovou úpravou tvrdým voskovým olejem. Nátěr je pórovitý. Neodlupuje se, nepraská a netvoří šupiny, může se jednoduchým přetřením znovu renovovat. Je odolný proti vlhku a vodě, opotřebení, necitlivý proti nečistotám. Nedochází k žádným tzv. vodním flekům. Znečištění se nechá snadno setřít. Jste příznivci rustikálního stylu? Prohlédněte si celou naši nabídku českého nábytku z masivu a doplňte si svoji sbírku. Rozměry: – šířka 46 cm – hloubka 32 cm – výška 138 cm Potřebujete-li výrobek jiného rozměru, neváhejte se na nás obrátit. U atypické výroby však prosím počítejte s prodloužením dodací lhůty na 8-10 týdnů.

Dekor dub
Materiál Dýha-Masiv-Dřevo Tento neodolatelný kousek můžete koupit rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice knihovny. Vyhledejte si parádní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu! Výrobce FORLIVING s.r.o. vám může poskytnout top výrobky. To ale není vše, máme toho více! Podívejte se taky na více kvalitních produktů značky FORLIVING s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě tento výrobek Knihovna 3/1 pocházející od značky FORLIVING s.r.o. snadno můžete pořídit u nás opravdu levně. Cena již od 12 586 Kč.