Čevan katalog nábytku

Knihovna Sandy RS-60 antracit/dub artisan

Tento nejprodávanější produkt Knihovna Sandy RS-60 antracit/dub artisan od naší známé značky Biano můžete dostat v naší aktuální nabídce za super peníze! Ve skvělé akci za 2 905 Kč.
Knihovna Sandy RS-60 antracit/dub
Ověřit dostupnost
Značka: Biano
2 905

Výrobce TP Living
Dostupnost Skladem

Hledáte elegantní a funkční způsob, jak udržet své dekorace a knihy stále na očích? Knihovna Sandy je vaší odpovědí! Tento regál nabízí široký a pečlivě navržený úložný prostor, který uspokojí potřeby jakéhokoli moderního domova nebo kanceláře.

Knihovna je vyrobena z kvalitního dubu artisan a antracitově šedého lakovaného MDF. Tento kombinovaný materiál jí dodává nejen špičkový vzhled, ale také zaručuje její odolnost a trvanlivost i po dlouhých letech používání.

Regál rovněž nabízí skvělý kompromis mezi estetikou a funkcí. Má tři odhalené police, které vám umožní vystavit vše potřebné, a to od rozečtených knih, přes fotografie až po dekorativní předměty, zatímco ve spodní části najdete tři praktické zásuvky na úschovu důležitých dokumentů.

Antracitově šedý odstín ve spojení s dubem artisan vytváří kontrastní sofistikovaný vzhled. Tento regál není jen úložným prostorem, je to i dekorační prvek, který okamžitě zaujme vaše návštěvy.

Knihovna je dodávána s kompletním montážním materiálem a jednoduchými instrukcemi, což usnadňuje její sestavení. Během krátké doby ji budete mít tento připravenou k okamžitému použití.

Specifikace produktu:

Kvalitní zpracování
Moderní design
Dostatek úložného prostoru

Série: Lowo, Dispozice: 3 zásuvky, 3 police, Materiál: Dřevo, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Přímé, Typ: Kombinace, Délka: 60 cm, Hloubka: 35 cm, Výška: 180 cm